Apie mus

Apie mus

Pagrindinė O.GUT veiklos sritis – nestandartinių baldų gamyba. Įsiklausę į kliento poreikius bei norimo baldo viziją, realizuojame ją kurdami korpusinius nestandartinius baldus.
Dedame visas pastangas, kad kiekviena idėja virstų unikaliu bei nepriekaištingai įgyvendintu projektu, todėl svarbiausias mūsų veiklos principas – betarpiška komunikacija su klientu.

Kuriame ne tik baldų dizainą, bet ir gaminame. Tad pilnai išpildę kliento pageidavimus baldo projektui, su malonumu imsimės jo gamybos. Nuolat investuojame į modernias gamybos technologijas, tad galite būti tikri, jog gaminys atitiks naujausias tendencijas ir aukščiausius kokybės reikalavimus. Modeliuojant ir gaminant baldus mums svarbi kiekviena detalė. Suprantame, kad ilgaamžis, funkcionalus ir kokybiškas produktas gimsta tada, kai nepamirštama nei viena smulkmena.

Pavienis baldas, kaip ir žmogus, turi savo aurą bei charakterį. Sujungiame juos į harmoningą visumą, projektuodami privačius ir visuomeninius interjerus. Tai – dar viena, bet ne mažiau svarbi mūsų veiklos sritis.

O.GuT baldai – tai:

  • Kompleksiniai sprendimai.

Ne tik gaminame, bet ir projektuojame nestandartinius baldus, kuriame 3D vizualizacijas, projektuojame interjerus, atliekame autorinę projektų priežiūrą. Suprojektuotus ir pagamintus baldus pristatome į Jūsų nurodytą vietą bei, esant poreikiui, sumontuojame. Galime padėti keliuose ar viename projekto įgyvendinimo/baldų gamybos procese.

  • Betarpiška komunikacija.

Tiesioginė komunikacija su klientu leidžia priimti individualius ir poreikius atitinkančius sprendimus. Nemokamai konsultuojame klientus viso projekto įgyvendinimo metu.

  • Preciziškas dėmesys detalėms.

Kokybė mums – ne tik žodis. Visą atsakomybę už ją prisiimame šimtu procentų. Todėl skiriame itin didelį dėmesį kiekvienai detalei.

  • Gaminiams suteikiama garantija.
  • Nuolat atnaujinamos technologijos.

Rūpinamės ne tik gamybiniais įrenginiais, bet ir darbuotojų kvalifikacijos kėlimu.

  • Projektų optimizavimas ir konsultavimas.

Profesionaliai valdome projektus, o tai padeda optimizuoti kaštus ir užtikrinti maksimalų rezultatą minimaliomis išlaidomis.

Mūsų partneriai: